Další služby

Rádi našim hostům zpříjemňujeme pobyt u nás na chalupě. Proto, i na základě návrhů našich hostů, poskytujeme  další služby.

Snídaně - 100 Kč/ os

Snídaně poskytujeme od minimálního počtu 4 osoby. Je podávaná formou švédského stolu, na základě vašeho výběru, v 1. patře. Na žádost jsem schopni Vám připravit Vaši oblíbenou snídani, pokud to bude možné.

Na výběr je z: šunka (min 90%), sýr, vajíčka (domácí), párky, slanina, zelenina, ovoce, pečivo (chléb doma pečený), domácí palačinky / koláč apod.,  výběr jamů, musli/ cornflakes, káva (espreso, překapávaná), výběr čajů nebo i "pravé" kakao a podle počtu osob pak na výběr ze dvou juice nebo smoothie.

Svačiny - 50 Kč / os

Když vyrazíte někam na víkend, tak se hodí mít vše připravené. Po dobré snídani na výlet s pořádnou svačinou. V batohu pak od nás můžete například očekávat:

Obložená Houska (šunka, sýr, máslo, okurka/salát), sušenka, jablko/banán                                                                                Sandwich /tosat ( šunka, sýr /slanina vajíčko) paprika/ okurka, sušenka

 Zapůjčení pivního chlazení - 500 Kč / víkend (3dny)

Po pěkném výletu bývá chuť na točené nebo točenou. Nemusíte se o nic starat nebo někam chodit, u nás si ho můžete dopřát. Dovezeme Vám oblíbený mok a naše pivní chlazení se postará o vytočení 50 žejdlíků vychlazeného nápoje za hodinu. Takže se dostane i na větší žíznivce. A když už je vše vypito, o nic se nestaráte, pípu vyčistíme a sudy odvezeme. Cena obsahuje: pivní chlazení vč. příslušenství, vyčištění, energie a dovoz/odvoz dvou sudů.                                                      Každý další den 100 Kč  

Plynový gril - 200 Kč/pobyt +lahev

Když počasí občas nedovolí grilovat na dřevěném uhlí a nebo raději grilujete trochu zdravěji, tak zde máme připravený plynový gril. A podle Vaší vášně pro grilování si můžete vybrat ze dvou velikostí lahví 11 kg (450 Kč) a 3 kg (250 Kč). Když bude vše snědeno, gril vyčistíme a prázdné lahve odvezeme.

Chceme abyste si pobyt u nás užili

Ivan & Jana Brabcovi

© Copyright Chalupa Rynoltice